top of page

WELLNESS

SPA

Fiziksel ve zihinsel sağlığınız için Pilos Deluxe'te seçenekler tasarladık.

 

Pilos Suites,  “esenlik” felsefesiyle yola çıkmış  ve taş, ahşap, su ve bitki örtüsü gibi doğal materyaller kullanılarak tasarlanmıştır.

Pilos Suite spasında, fiziksel, zihinsel ve duygusal sağlığınızı geliştirmek ve duyularınızı canlandırmak için doğal organik ürünler ve aromaterapi esansiyel yağları kullanılır.

Rahatlamanın ve yenilenmiş hissetmenin en iyi yollarından biri! Arkanıza yaslanın ve geleneksel Fin saunasının keyfini çıkarın, vücudunuzdaki toksinlerden kurtulun ve cildinizin nefes aldığını hissedin. Dışarı çıktığınızda, vücudunuzun her hücresinde farkı hissedeceksiniz.

Suyun enerji verici etkilerini kucaklayın… Gevşemek ve kaçmak için ihtiyacınız olan terapi bu olabilir. Gevşemenize yardımcı olmasının yanı sıra, bu faydaları da sağlar: stresi azaltma, kasları gevşetme, uykuyu iyileştirme, ağrıyı giderme, daha iyi kardiyovasküler sağlık ve gelişmiş insülin duyarlılığı gibi etkileri bulunur.

JİMNASTİK

Spor Salonumuz, misafirimiz olduğunuz süre boyunca egzersiz rutininizden ödün vermek zorunda kalmamanızı sağlar. Egzersizinizden sonra havuzumuza dalarak gevşeyin, saunada rahatlayın veya rahatlatıcı bir masaj planlayın. Yoga alanını kullanarak kendinize uyum sağlayın ve sakinleşin.

İyi tasarlanmış Spor Salonumuz canlandırmak ve canlandırmak için yaratılmıştır.

TENİS KORTU

Daha önce hiç tenis oynamadıysanız ve denemek istiyorsanız ya da normal bir tenis oyuncusuysanız, tesisin alt kısmında bulunan kortumuzda bir oyun oynayın ya da belki bire bir Basketbol oynamaktan hoşlanıyorsunuz… Ekipman ve toplar ücretsiz olarak temin edilebilir. 

bottom of page